Genç kuşağın yeni trendi: Yancez

avatar

Kaan Kocoğlu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genç kuşağın yeni trendi: Yancez
Genç jenerasyon için giyim alanında faaliyet yürüten Yancez, başarılı ve özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. İki başarılı girişimci olan Onur Ege Yılmaz ve Dora Güllüdağ tarafından hayata geçirilen Yancez, renkler, desenler ve farklı temaları özgün bir biçimde bir araya getiriyor. Türkiye’nin çok beğenilen tasarımlarını oluşturan Yancez, özenli ve yenilikçi bir bakış açısı ile çalışmalarını sergiliyor.


Kadınlar ve erkekler için ayrı tasarımları bulunan marka, son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip. Firmanın ürünleri içerisinde en çok tercih edilen grubu ise tshirt, sweatshit, oversize tshirt seçenekleri oluşturuyor. Firma bireylerin zevklerine ve istedikleri temalara göre son derece kaliteli malzemeler kullanarak tasarımlarını gerçekleştiriyor.
Modern çağda artık kalıp halinde üretilen ve birçok kişinin üzerinde görülen klişe kıyafet seçeneklerindense artık özgün ve kişiye özgü tasarımlar daha fazla tercih ediliyor. Çünkü modern dünya insanı kendini özel hissetmek ve kalıpların dışına çıkmak istiyor. İşte bunu fark eden Onur Ege Yılmaz ve Dora Güllüdağ, kendine özgülüğü hayata geçirmeyi başarmış görünüyor.


Son derece eğlenceli ve etkin bir web sitesini de hayata geçiren iki girişimci, ürün ve hizmetlerinin ayrıntılarına dair bilgileri web sitelerinden de paylaşıyor. Öte yandan Yancez, sosyal medya platformlarında da son derece etkin bir marka. Ulaşılabilir fiyat politikası ve ürün kalitesi ile gençler arasındaki popülerliğini her geçen gün arttırıyor.

Web Sites: https://yancez.com/

İnstagram: https://www.instagram.com/yancezgiyim/

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.