Mükemmel Öneri: Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması 

avatar

Kaan Kocoğlu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sizlere bugün Antalya’da yaşadığım mükemmel bir evden eve nakliyat tecrübemi anlatmak istiyorum. Bir süredir Antalya’da ev kiralarının ciddi ordanda artması ile beraber şehir dışına taşınmayı düşünüyordum. En sonunda İstanbul’a taşınmaya karar verdim ve nakliyat firmalarını araştırmaya başladım. Fiyat alma siteleri dahil ilan vererek, firmalarla görüştüm ve fiyatlar aldım. En sonunda NakliyatAntalya.com sitesi ile anlaşmaya karar verdim. Gelin süreci size anlatayım.

Neden bu firmayı seçtim?

En önemli sebebi telefonda çok şeffaflardı. Bütün süreci anlatıp ortalama fiyatlarını verdiler ve eve gelip inceleyerek tam fiyat verebileceklerini söylediler. Ortalama fiyatlar piyasa şartlarında olduğu için bende kabul ettim. Asansörcü ve nakliyat firma yetkilileri eve gelip eşyaları değerlendirdiler. Fiyatı verdikleri aralığın içinde, alt fiyata çok yakın bir fiyattı. Açıkcası pazarlık yapmak istemedim çünkü eşyaların kıymetleri çok daha önemliydi. Verdikleri güven ve profesyonel çalışma nedeniyle kendileriyle çalışmayı kabul ettim.

Nakliye fiyatı ne kadar tuttu?

İnternette 12.000 TL ile 60.000 TL arası fiyatlar verdiler. Firma bana 17.000 TL ile 20.000 TL arası bir fiyat tutacağını telefonda söylemişti. Geldiklerinde eşya incelemesini ve gerekli ekip sayısını yaparak bana 18.000 TL fiyat verdiler. Bu şekilde taşıma sağlandı.

Nakliyat sırasında sorunlar

Açıkcası ilk defa evden eve nakliyat sırasında veya sonrasında hiç problem yaşamadım. Daha önce hep işin ortasında ekstra ödemeler isteniyordu. Bu firma hiç bir ek ödeme istemedi. Ufak tefek sorun olabilecek konuları kendi içlerinde bana hiç yansıtmadan çözdüler. Örneğin buzdolabının pencereden sığmama ihtimali vs. Bu konu çok önemli çünkü bizler bu konularda kolaylıkla stres yapabilecekken, onlar büyük rahatlıkla sorunları çözüyorlar.

Taşınma kaç gün sürdü?

Salı günü bütün eşyalar sabah 9-13:30 arasında araca yüklendi. Sonrasında yola çıktılar ve ertesi gün sabah saat 9’da taşımanın yapılacağı siteye geldiler. Yaklaşık 15 dk sonra asansör firması geldi. Taşıma Çarşamba günü saat 14:00’de tamamlandı.

Eşya paketleme yaptılar mı?

Eşya paketleme hizmeti ek ücret dahilinde sunuyorlar. Bütün eşyaları kategorize ederek kutuluyorlar ve taşıyorlar. Ancak biz ek ücret vermemek için kendimiz yaptık paketlemeyi. 2 kişi yaklaşık 6 gün boyunca paketleme yaptık kutulara. Bu süre içerisinde aslında eşya paketlemeyide firmaya yaptırmanın büyük kolaylık olduğunu anlamış olduk. Bir daha ki taşınmamda bu ek hizmetide alacağım.

Nakliye arabası özel miydi yoksa başka eşyalar var mıydı?

Biz aracı tamamen doldurduğumuz için herhangi bir başka eşya zaten gelemezdi ancak en baştada özel araç istediğimizi belirtmiştik. Muhakkak fiyatı arttıran unsurlardan biriside bu olmuştur. İstenmesi durumunda parça eşya taşıma, paylaşımlı araç vb. çözümleri bulunuyormuş.

Mobilya Montaj ve Demontaj Servisi

Bütün demontaj yapılabilecek mobilyaları büyük dikkatle kendileri yapıp yine taşıma yapılacak olan evde aynı özenle montajı yaptılar.

Kırık, Çizik, Zayiat var mıydı?

Açıkcası bütün eşyaları kendimiz kutuladığımız için, bazı kutularda bardak tabaklarda zaiat olabileceğini göze almıştık. Ne de olsa boşluklar hatalar olabilir ve çok ince bardaklar hafif bir sarsılmayla bile kırılabilirdi. Mobilyalarda büyük olduğu için ufak tefek çizikler olacağını göze almıştık. Ancak koca evde hiçbir mobilyada kırık olmadığı gibi sadece 1 bardağın ucu kırılmıştı o da taşımanın nazarlığı oldu bizler için. Eğer Antalya içi veya Antalya’dan şehir dışına evinizi taşıyacaksanız firmadan muhakkak teklif almanızı öneririm. Antalya’nın en iyi evden eve nakliyat firması benim için. Tekrar teşekkürler NakliyatAntalya.com.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.