Biomed Central

avatar

İsmail Can Karademir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Biomed Central Açık Erişim Veritabanı Erişim Adresi: https://www.biomedcentral.com/

Açık erişim yayıncılığının öncüsü olan BMC , BMC Biyoloji ve BMC Tıp gibi geniş konu başlıklarını, Malaria Journal ve Microbiome gibi uzman dergileri ve BMC Serilerini içeren, yüksek kaliteli hakemli dergilerden oluşan gelişen bir içeriğe sahiptir.

Biomed Central Açık Erişim Veritabanı, biyotıp ötesinde fizik bilimleri, matematik ve mühendislik disiplinlerine genişleyen BMC, artık tek bir açık erişim platformunda daha geniş bir konu alanları içeriği sunmaktadır.

BMC, yayınladığı araştırmaların bütünlüğünü sağlamak ve açık erişimin faydalarını savunmak için sürekli yenilik yapmaktadır.

BMC, Springer Nature’ın bir parçasıdır.

Dergiler

Erişim Adresi: https://www.biomedcentral.com/journals

Matematik Alanından Örnek Dergi Ekran Görüntüsü

Diğer açık erişim konusundaki  yazılarımıza https://www.ekaynaklar.com/category/yabanci-acik-erisim/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Springer Hakkında

 1842 yılında kurulan Springer, 1843 yılında  kurulan Macmillan ve Nature ilk kez 1869’da yayınlanan, güvenilir ve saygın markaların mirasına dayanan küresel ve ileriye dönük bir şirkettir.

Bilim ve eğitimde yaklaşık iki yüzyıllık ilerleme , bugün bulundukları işin şekillenmesine yardımcı olmuştur. Springer Nature, araştırma ve öğrenme ilerlemenin temel taşı olmaya devam ediyor ve güvenilir markalar ve yenilikçi ürün ve hizmetler aracılığıyla keşfe kapıları açmaya devam etmektedir.

Springer Nature Group, Nature Publishing Group, Macmillan Education ve Springer Science + Business Media’nın birleşimi ile Mayıs 2015’te kuruldu.

Springer Nature’ın ana hissedarları Holtzbrinck Yayın Grubu ve BC Partners’dır. 

Stuttgart merkezli bir aile şirketi olan Holtzbrinck, yüzde 53’lük bir çoğunluğa sahiptir.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.