PQDT Açık Erişim Tezleri

avatar

İsmail Can Karademir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PQDT Açık Erişim Tezleri Erişim adresi: https://pqdtopen.proquest.com/search.html

PQDT Open açık erişim tezlerinin tamamını ücretsiz olarak sunmaktadır. Disiplininizle ilgili tezleri ve tezleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir ve metnin tamamını PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

Bu tezlerin ve tezlerin yazarları açık erişim olarak yayınlamayı seçmişlerdir. Açık Erişim Yayıncılık , ProQuest’in UMI Tez Yayıncılığı tarafından sunulan yeni bir hizmettir ve zaman içinde daha fazla açık erişim tezi ve tezine sahip olmayı umuyoruz.

Daha Fazla Tez ve Tez Bulma

Açık erişim tezlerine ve tezlerine ek olarak, ProQuest’te daha fazlasını bulabilirsiniz. ProQuest® Tez ve Tezlerini kullanarak , araştırma ihtiyaçlarınız için diğer birçok tez ve tezi bulabilirsiniz. Kütüphanenize danışın – birçok kütüphane ProQuest Dissertations & Theses’a abone olur ve ücretsiz olarak sunar.

Belirli bir tez veya tez arıyorsanız ve ProQuest Dissertations & Theses’a erişiminiz yoksa, bir kopya sipariş etmek için Dissertation Express’i deneyiniz .

Diğer yazılarımızı okumak isterseniz https://www.ekaynaklar.com/category/yabanci-acik-erisim/ adresine tıklayınız.

Proquest Hakkında

ProQuest, dünya çapında araştırmacıları ve kütüphanecileri güçlendirmeye kendini adamıştır. 

Şirketin içerik, teknoloji ve derin uzmanlık dahil varlık portföyü, kullanıcılar için daha iyi araştırma sonuçları ve onlara hizmet veren kütüphaneler ve kuruluşlar için daha fazla verimlilik sağlar.

ProQuest, her türlü içerik sahibi için zengin ve çeşitli bilgilerinin korunmasını ve bunlara erişilmesini sağlayan kilit bir ortaktır. 

Bu ortaklıklar, şu anda 90.000 yetkili kaynağı, 6 milyar dijital sayfayı ve altı yüzyıla yayılan büyüyen bir içerik koleksiyonu oluşturdu. 

Dünyanın en büyük tez ve tez koleksiyonunu içerir; 20 milyon sayfa ve üç yüzyıllık küresel, ulusal, bölgesel ve özel gazeteler; 450.000’den fazla e-kitap; dünyanın en önemli bilimsel dergi ve süreli yayınlarının zengin toplu koleksiyonları içerir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.