Rahmi Koç Müzesi Sanal Tur

Rahmi Koç Müzesi Sanal Tur

Rahmi  Koç Müzesi Sanal Tur

Erişim adresi için tıklayınız.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde sanatseverler için sergilenen 14 binden fazla nesneyi görmek ve müzenin koridorlarında gezintiye çıkmak için ihtiyacınız olan tek şey internet.

Müze artık teknoloji ve arama motoru devi Google’ın, Google Street View aracı ile sanal olarak ziyaret edilebilecek.

23 yıldır İstanbul’un pek çok tarihi yönünü birlikte sunma niteliği taşıyan, sanatseverlerin de bu eserleri görmesi için ev sahipliği yapan Rahmi M. Koç müzesini sanal ortamda ziyaret edebilirsiniz.

Denizaltı ve Nostaljik Tren turları yanı sıra, atlıkarınca ve oyun parkı, uçaklar, klasik arabalar ile çok daha fazlasını görme imkanını ziyaretçilere sunan müze ziyaretçilerini artık sanal ortamda da beklemeye geçti.

Müze gerçek anlamda bir tarih akışını gözler önüne seriyor.

Bugün kullandığımız modern araç-gereç ve daha pek çok iletişim-ulaşım araçlarının geçmişte nasıl olduğunu, nasıl bir teknoloji evrimi yaşandığını görme imkanı sunuyor.

İnternet bağlantısı olan bilgisayar, tablet veya cep telefonu ile Google haritalar’a girerek 23 bin m2’lik bir alana yayılmış olan müzenin tamamını sanal olarak gezmek mümkündür.

Kaynak

Evden Rahatlıkla Gezebileceğiniz 10 Müze yazımızı okumak isterseniz https://www.ekaynaklar.com/evden-cikmadan-gezebileceginiz-muze-sanal-turu-virtual-museum/ adresine tıklayabilirsiniz.

 

Rahmi Koç Hakkında

Mustafa Rahmi Koç, Türk iş adamıdır.

Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı.

Yönetimi, ünlü iş adamı Vehbi Koç’tan devralan Rahmi Koç, 4 Nisan 2003 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı oğlu Mustafa V. Koç’a devretti.

Bir Yorum Yapın