Yasal Ücretsiz Kitap İndirme Sitesi: Top Free Books

avatar

İsmail Can Karademir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yasal Ücretsiz Kitap İndirme Sitesi yazı dizimizin ilk yazısıyla karşınızdayız .

Sitenin Erişim Adresi: https://www.topfreebooks.org/

Top Free Books , ücretsiz indirilebilir e-kitaplara, kurslara, teknik makalelere, belge ve ders notlarına bağlantılar içeren ücretsiz bir web kaynağıdır.

Top Free Books , öğrencilere, araştırmacılara ve e-kitap severlere bir hizmettir.

 Dünyanın önde gelen üniversitelerinden ücretsiz çevrimiçi kurslar alın – Oxford, Berkeley, Stanford, Yale, MIT, Harvard ve daha fazlası bu ses ve video kurslarını (genellikle iTunes, YouTube veya üniversite web sitelerinden) indirme olanağına sahipsiniz.

Bu siteden ücretsiz sesli kitapları, çoğunlukla klasikleri indirebilirsiniz. Twain, Shakespeare, Hemingway, Orwell, Vonnegut, Nietzsche, Tolstoy, Austen, Asimov ve daha fazlası gibi yazarların harika kurgu, kurgu olmayan ve şiir eserlerini bulacaksınız.

Bu web sitesinde listelenen tüm kitapların yalnızca dünyadaki diğer web sitelerine bağlantılar olduğunu lütfen unutmayınız.

Bu sitede hiçbir telif hakkı ihlali bulunmamaktadır. 

Aslında, bu sitede listelenen kitapların% 90’ından fazlası Google, Yahoo, Bing.com ve diğer arama motorlarının arama sonuçlarıdır. 

Geri kalan bağlantılar okuyucular veya yazarlar tarafından önerilmiştir.

Tüm e-Kitaplar, kendi yazarları veya yayıncıları tarafından yetkilendirilmiş ücretsiz erişime açıktır, yani bu kitapların hiçbirine sahip değiliz veya barındırmıyoruz ve bu nedenle bunların kontrolü yoktur.

Bu kitaplarla ilgili görünümleri / ekranları, biçimleri, indirme hizmetleri, kitap satın alma vb. gibi sorularınız varsa, lütfen doğrudan yazar (lar), (site) sahipleriyle veya yayıncılarıyla iletişim kurun.

Aynı nedenden dolayı, kitapların yazarı, sahibi veya yayıncısı değilseniz, lütfen bu siteye belirli bir kitap yerleştirmemizi istemeyin.

Yasal Ücretsiz Kitap İndirme yazımız ile beraber https://www.ekaynaklar.com/category/yabanci-acik-erisim/ adresindeki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.