Pisa Kitap

Pisa Kitap

Türkiye’nin Açık Eğitim Kütüphanesi Pisa Kitap beta test aşamasında.

PisaKitap, çeşitli formatlarda ders kitapları, bilimsel monograflar, ders programları, teknik incelemeler, kurgu ya da kurgu olmayan romanlar ve daha fazlasını yayınlayabileceğiniz; MOBI (Kindle ekitapları için), EPUB (Apple İBooks, Nook, Kobo ve diğer ebook platformları) , PDF(Dijital ve baskıya hazır) formatlarını destekleyen çevrimiçi bir kitap yayınlama yazılımıdır. Eğitim kurumları, yazarlar ve yayıncıların kullanımı için uygundur. Sistem üzerinde 10 binin  üzerinde Public Domain altında bulunan edebi eserler ve 2 binin üzerinde bilimsel klasikler, ders kitapları bulunmaktadır. Ayrıca abone olan üyelere özel, sistemde bulunan materyallerin EPUB ve PDF formatları sağlanmaktadır.

Açık Eğitim Kaynakları sayesinde öğretim elemanlarının, eğitmenlerin ve öğrencilerin yüksek kaliteli, yenilikçi öğretim materyallerine daha düşük maliyetle erişimini artırmak, bilgiye erişimde olabildiğince hızlı ve verimli bilgi akışını sağlayarak desteklemek, öğretim, araştırma faaliyetleri ve topluma hizmet için gerekli, doğru güvenilir, evrensel kaynaklara çağdaş olanaklarla erişimi sağlamak, Açık Eğitim Kaynakları ya da ders materyali dışındaki kitaplarla ilgili araştırmacıların, kullanıcıların PisaKitap’ı başlangıç noktası olarak görmesini sağlamak için varız.

Kütüphane ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası için https://pisakitap.com/  adresini, materyallere ulaşmak için https://katalog.pisakitap.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

▪️ facebook.com/pisakitap

▪️ instagram.com/pisakitap  

▪️ twitter.com/pisakitap  

▪️https://lnkd.in/dCxttHZ

Bir Yorum Yapın