TEZARUS Yazılım ve Bilgi Hizmetleri İş İlanı

avatar

Bilgi Uzmanı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bby iş ilanı, arşiv iş ilanı, bilgi ve belge yönetimi iş ilanı,iş ilanı kütüphanecilik iş ilanı

Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek KAM (Kütüphane-Arşiv-Müze) yazılım ve teknolojileri firması olarak yükseköğretim kurumları, kamu kurum ve kuruluşları, STK’lar ve yerel yönetimlerle çalışmaktayız. Başta dijitalleştirme projelerimiz olmak üzere mesleki çalışma ve projelerde ihtiyaç duyduğumuz etkin iş gücünü karşılamak amacıyla bir başvuru/öz geçmiş havuzu oluşturmak istiyoruz. Başvurular ülkemizde ve Türkiye’de KAM alanında (en az) lisans eğitimi almış tüm meslektaşlarımıza açıktır.
 
Olası başvuru, soru ve ek bilgi ihtiyaçlarınız için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
 
Daimi ya da proje bazlı çalışanlarımız sayesinde oluşan firma iş gücümüz, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) ve BM Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) çerçevesinde şekillendirilir ve yönetilir. Ayrıntılı bilgi için www.tezar.us adresindeki web sitemizde kamuoyuyla paylaşmış olduğumuz “Politika Belgeleri”ni inceleyebilirsiniz.
 
Doğal ve kültürel özellikleriyle öne çıkan, trafik sorunu ve çevre kirliliğinin neredeyse olmadığı ve tüm yakın coğrafya içerisinde en düşük suç işlenme oranına sahip ülkemizde sizlerle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.
 
İlgi ve bilginize saygılarımızla…

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.