Türkiye’nin En İyi ve En Yeni Sosyal İçerik Platformu

avatar

Bilgi Uzmanı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin En İyi ve En Yeni Sosyal İçerik Platformu vicivedi.com

Türkiye’de sosyal içerik platformu olarak hizmet veren birçok site var. Fakat her bir sitede yazıyı okuyamayacağınız kadar rahatsız eden reklamlar, yazı ile alakasız bir yığın kelime grubu ve angarya bilgiler mevcut. Vicivedi.com ailesi olarak insanların rahatsız oldukları noktaları tespit etmişler. Aradığınız bilgiler en yalın hali ile sosyal içerik platformu vicivedi.com sitesinde mevcut durumda. İnanıyoruz ki özlenen ve arzu edilen sosyal içerik platformunu sizler için bulduk.

Vicivedi.com sıradan bir web sitesinin yaptığı gibi merak uyandıran başlık ve içi boş bir metinden oluşmuyor. Kar amacından ziyade memnuniyet ve etkileşim amacı güdüyor. Vicivedi.com sitesinde yazılan yazılar objektif, bilgi verme amaçlı ve yalın olarak kaleme alınmakta.

Türkiye’de benzer birçok sitenin yaptığı bir diğer hataya düşmüyorlar. Angarya kelimeler ve başlıklar ile ziyaretçi çekmeye çalışmıyorlar. Yavaş ama sağlam olarak geliyorlar. Arkasında ciddi bir sermaye ve işinin uzmanı bir şirket var. İnanıyoruz ki kısa zamanda vicivedi.com sitesini bir çok mecrada duyacak ve göreceğiz.

Vicivedi sitesinde kültür, bilim, teknoloji, gündem, spor, kripto ve astroloji olmak üzere her kesimin ilgisini çekebilecek güncel yazılar mevcut. Bu bakımdan sitede vakit geçirirken hiç sıkılmayacaksınız.

 Siteyi incelemek isteyenler için sitenin linki şöyle bırakalım; www.vicivedi.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.